Apie Straumann implantus

Straumann vardas – tai šiuolaikinės implantologijos kokybės standartas. Išskirtinis dėmėsys medicinos moklsui, nuolatinis technologijų tobulinimas, platus asortimentas ir lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien „Straumann“ – populiariausi dantų implantai pasaulyje. Yra begalybė priežasčių, kodėl gyvenime verta šypsotis ir „Straumann“ – viena iš jų.

 

„Straumann“ implantai pripažįstami vienais geriausiai prigyjančių implantų pasaulyje. Moksliniais tyrimais patvirtinta, kad „Straumann“ prigijimo kartelė pakelta net iki 99-100 %. Palyginus su kitais implantais, tikimybė, kad „Straumann“ implantas nepriekaištingai tarnaus Jums ilgus metus, didesnė nuo 2 iki 60 kartų (priklausomai nuo gamintojo). Tokį „Straumann“ pranašumą patvirtina didžiausias iki šiol istorijoje atliktas odontologinis tyrimas, kurio metu buvo ištirti 2765 pacientai, 11 311 implantų ir 800 klinikų. Šis tyrimas, trukęs net 9 metus, atliktas bendradarbiaujant su Švedijos socialinio draudimo agentūra. Visiems „Straumann“ implantams suteikiama tarptautinė viso gyvenimo garantija. Prreikus, skubi aukščiausios kvalifikacijos gydytojo pagalba Jums bus suteikta net 70 pasaulio šalių. Naujas implantas ar protezavimo detalės Jums, be jokios abejonės, nieko nekainuos. Kad ir kokia Jūsų žandikaulio būklė bebūtų, platus „Straumann“ implantų ir protezavimo detalių asortimentas visada leis gydytojui parinkti tokį sprendimą, kuris geriausiai tiktų konkrečiai Jums.

 

„Straumann“ implantų rūšys:

 

Implantai ROXOLID – tai ypatingi „Straumann“ implantai, gaminami iš titano ir cirkonio lydinio, kuris yra beveik 30 % tvirtesnis už įprastus titano implantus. Šis lydinys suteikia galimybę pagaminti ir naudoti mažesnio diametro implantą, taip atliekant mažesnę intervenciją į organizmą. Tyrimai patvirtina, kad kuo mažesnė intervencija į organizmą, tuo stabilesnė ir ilgaamžiškesnė implantacija.

 

Implantai ROXOLID SLActive – tai unikalūs „Straumann“ implantai, kuriems analogų pasaulyje šiandien nėra. Daugiau nei pusė visų „Straumann“ implantų, parduodamų JAV ir Vokietijoje, yra būtent šie – ROXOLID SLActive. Šių impantų unikalumą lemia ypatingos jų paviršiaus savybės, kuriamos naudojant specialią technologiją SLActive.

 

Keramikinis implantas – tai „Straumann“ implantai, kurie puikiai tiks siekiantiems maksimalios estetikos ir turintiems plonas dantenas. Dramblio kaulo spalvos cirkonio oksido implantas turi tokias pačias prigijimo savybes kaip ir titaninis implantas. Skirtingai nei daugelis kitų keramikinių implantų, „Straumann“ implantai yra saugūs ir patvarūs.