MEGA’GEN IMPLANTAI

Išdygus pirmam dantukui, turi prasidėti nenutrūkstantis bendravimas su šeimos odontologu. Savalaikė informacija apie dantų priežiūrą, mitybą, kalcio apykaitos ypatumus padės Jūsų vaikui išvengti dantų skausmo. Mūsų klinikoje gydomi ne tik tėveliai, bet ir jų vaikai.

 

Pasaulyje gaminama šimtai implantų sistemų, todėl išsirinkti geriausią nėra taip paprasta. Gydytojas vertina ne tik gamintojo patikimumą, bet ir patį produktą: kokybę bei galimybes. Implantų sistema gali būti žinoma ir gera, tačiau nepritaikyta šiuolaikiniams gydymo metodams. Pasaulyje yra 91 šalis, kurioje gydytojai naudoja dantų implantus „MegaGen“.

 

99% pacientų, kuriems buvo įsriegti „MegaGen“ implantai, patvirtino, kad implantacija – neskausminga procedūra.

 

MegaGen implantai pasižymi unikaliu dizainu, kurio iki šiol nepavyko atkartoti nei vienai dantų implantus gaminančiai kompanijai. Pasirinkę „MegaGen“ galite būti tikri, kad įsriegtas implantas bei protezavimo detalės bus originalios.

 

Po procedūros pacientui įteikiamas originalus implantų pasas, liudijantis dantų implantams „MegaGen“ suteikiamą viso gyvenimo garantiją.

 

Kad šypsena kuo ilgiau išliktų graži ir sveika, implantais, kaip ir natūraliais dantimis, privalu rūpintis. Tam tikrai nereikia ypatingų priemonių ar pastangų: bent du kartus per dieną dantys turėtų būti valomi įprasta pasta, šepetėliu ir tarpdančių siūlu. Priklausomai nuo burnos būklės 2–4 kartus per metus patariama atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą. Kartą per metus burnos būklę turėtų įvertinti odontologas.