Paslaugos

Dantų implantacija

Dantų implantai padeda atstatyti prarastus dantis nešlifuojant ir neapkraunant kaimyninių dantų. Dantų implantai gali būti naudojami vieno arba kelių dantų atstatymui. Tokiu būdu galima pagelbėti net tais atvejais, kai prarasta daugelis ar net visi dantys.

Skaityti plačiau…

Dantų protezavimas

Dantų protezavimas būtinas netekus danties, kai jį labai pažeidžia ėduonis, kai jis nudyla ar nukenčia dėl traumos ar ligos, ir jo nebeįmanoma atkurti plombuojant. Visi šiuolaikiniai protezai gaminami naudojant tikslias technologijas, jie puikiai pritaikyti, ilgai tarnauja.

Skaityti plačiau…

Terapinis dantų gydymas

Dantų kariesas (ėduonis) yra viena iš labiausiai paplitusių ligų. Apnašose esančios rūgštys sukelia danties kietųjų audinių vis stiprėjantį irimą, sukeliama danties demineralizacija ir palaipsniui formuojasi ertmė. Kai ėduonis yra paviršinis, dantys būna šiek tiek jautresni saldžiam maistui.

Skaityti plačiau…

Burnos chirurgija

Tai plati odontologijos sritis, apimanti ne tik dantų, bet ir liežuvio, burnos gleivinės, seilių liaukų, žandikaulių, sinusų patalogijų ar navikų diagnostiką ir chirurginį gydymą. Tai neatsiejama kompleksinio gydymo gydymo dalis, implantuojant ar protezuojant.

Skaityti plačiau…

Endodontija (šaknų kanalų gydymas)

Tai odontologijos sritis, kuri specializuojasi danties kanalų gydyme. Kai infekcija nuo pažeisto danties vainiko pasiekia pulpą, kanalų gydymas yra neišvengiamas. Tuomet dantų šaknų kanalai turi būti gydomi, siekiant išsaugoti infekcijos pažeistą dantį. Karioziniam procesui išplitus iki pulpos, prasideda jos uždegimas.

Skaityti plačiau…

Procedūros diodiniu lazeriu Biolase Ezlase 940 nm

Su šiuo lazeriu galima ne tik balinti dantis, bet ir gydyti burnos ertmės audinius. Atliekamos kosmetinės dantenų, gleivinės aukščio korekcijos, lūpų ir liežuvio pasaitelių plastika, lūpų ir burnos pūslelinės (herpes) gydymas. biostimuliacija, paspartinanti žaizdų gijimą, užkertanti kelią uždegimams. Procedūros atliekamos tiksliai, greitai ir neskausmingai.

Skaityti plačiau…

Dantų balinimas

Kiekvienas nori džiaugtis sveikais dantimis ir balta šypsena. Deja, dantys dažnai praranda savo natūralų baltumą. Dantų spalvos praradimą gali lemti įvairūs veiksniai, tokie kaip: senyvas amžius, įvairios dantų traumos, medikamentų vartojimas, dažančios medžiagos, kurių yra maiste, gėrimuose (kava, žalioji arbata, raudonas vynas), cigaretės ir kt.

Skaityti plačiau…

Panoraminės dantų nuotraukos

Panoraminėse dantų rentgeno nuotraukose matomi visi burnos ertmės kaulinių darinių ypatumai, dantų šaknų nukrypimai, kaulų įskilimai ir t.t.

 

Skaityti plačiau…

Profesionali burnos higiena

Nepriekaištinga burnos ertmės higiena – geriausia apsauga nuo dantų ėduonies, gleivinės ir periodonto ligų.
Procedūros metu pirmiausia profesionaliai įvertinama dantų ir dantenų būklė, esantys pažeidimai ir jų priežastys.

Skaityti plačiau…